Monika Olszanowska

Monika Olszanowska

Usługi

Niektórzy mówią: „Dajmy klientowi, czego chce” Ale to nie jest moje podejście. Naszym zadaniem jest ustalić, czego klient będzie chciał, zanim tego zapragnie.

To chyba Henry Ford powiedział „Gdybym pytał klientów, czego chcą, powiedzieliby, że szybszego konia!”.

Ludzie nie wiedzą, czego chcą, dopóki im tego nie pokażę. Dlatego właśnie nigdy nie opieram się na badaniach rynku. Naszym zadaniem jest odczytać to, co nie zostało jeszcze zapisane. (Steve Jobs)

W czym Ci pomogę?

EVENT BIZNESOWY
ŚNIADANIE BIZNESOWE

Doradzam, bo mam doświadczenie i pragnę się nim dzielić.

1. Zorganizuję dla Ciebie Event Biznesowy. Nie od dziś event biznesowy uważany jest za jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Kiedy rozmawiasz podczas eventu biznesowego z ludźmi traktujesz ich jako potencjalnych Klientów, dzielisz się swoimi opiniami, pomysłami, argumentami już wtedy podświadomie SPRZEDAJESZ! Podczas eventu wychodzisz ze swojej bańki myślowej w której jesteś na co dzień, poznajesz ludzi, którzy myślą inaczej, poznajesz inne światy, inną optyke na świat, uczysz się nowych, wartościowych rzeczy, nabierasz nowego, nieocenionego doświadczenia biznesowego, dostajesz nową, świeżą wiedzę.

I to wszystko czego doświadczysz podczas eventu, da Ci szerszą perspektywę zrozumienia świata, która jest niezbędna, jeżeli jesteś liderem biznesu, bo pozwala Ci dostrzegać szanse, z których możesz skorzystać, żeby Twój biznes był trwały w długiej perspektywie, a nie zamknął się z dnia na dzień.

Organizuję również Śniadania Biznesowe. Podczas takiego wydarzenia nawiązuje się najwięcej relacji biznesowych z których powstają duże przedsięwzięcia biznesowe i nowe możliwości finansowe. Podczas networkingu zawsze masz możliwość poznania wartościowych osób, które będą w stanie pomóc Ci w kluczowych dla Twojego biznesu kwestiach. Spotkania networkingowe to dobre miejsce do rozpoczęcia budowania swojej bazy.

Chcesz znać najważniejsze osoby w Twoim środowisku biznesowym i trzymać rękę na pulsie? 

Jeśli tak, to networking z pewnością jest dla Ciebie.

W czym Ci pomogę?

REKLAMA I MARKETING

Doradzam, bo mam doświadczenie
i pragnę się nim dzielić.

Marketing i reklama to dwa kluczowe pojęcia w świecie biznesu, ale mają różne znaczenia, to nie tylko promocja i reklama, ale kompleksowe działania, które przyniosą Twojej firmie wiele korzyści, od zwiększenia sprzedaży po budowanie trwałych relacji z Klientami. 

Pozwól, że Ci wyjaśnię, czym się różnią, jak się uzupełniają i dlaczego warto skorzystać z tych narzędzi.

1. Pozyskasz ode mnie  kompleksowe działania, które obejmują promowanie i sprzedaż produktów lub usług Twojej firmy.

Zidentyfikuję  potrzeby Twoich klientów i określę jak najlepiej je zaspokoić.

Znajdę fundamenty pod relację marki Twojej firmy z jej odbiorcami. Pomogę Ci określić, jak najlepiej obsługiwać bazę klientów i maksymalizować przychody swojej firmy.

Marketing i branding (budowanie i zarządzanie marką) są ze sobą związane, dlatego korzystając z moich usług marketingowych otworzysz na świat markę swojej firmy.

Zrównoważę dla Twojej firmy cztery kluczowe elementy: produkt, cenę, miejsca dystrybucji i promocji, dzięki temu:

–  wzmocnisz relacje ze swoimi Klientami

– pozyskasz nowych Klientów

– zwiększysz sprzedaż

– wyróżnisz się na tle konkurencji

– zoptymalizujsz koszty

 

2. Reklama to pojedynczy element procesu marketingowego Twojej firmy. Tworzy historie produktów lub usług w taki sposób, aby zwrócić uwagę Twoich Klientów.

Poprzez odpowiednie działania reklamowe wypromuję Twoją firmę, Twoje produkty oraz usługi.

Dzięki reklamie tradycyjnej jak również niezbędnych w tych czasach social mediów, spowoduję wzrost i rozwój Twojej firmy. 

Odpowiednio zaplanowana i realizowana strategia reklamowa jest nie tylko wartościową inwestycją, ale wręcz niezbędnością dla każdego przedsiębiorstwa pragnącego utrzymać swoją pozycję na rynku i zyskać przewagę nad konkurencją. 

 

Jeśli masz więcej pytań lub potrzebujesz dalszych wyjaśnień, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

W CZYM CI POMOGĘ?

Szkolenia rozwojowe
W OPARCIU O metodĘ
carla simontona

Szkolenie oparte jest na własnym doświadczeniu i "wyjściu" z poważnej choroby przy pomocy zdrowych myśli.

„Zmień swoje myśli, a zmienisz swój świat. Wierzę, że jest to możliwe!”

Twórcami metody simontonowskiej są onkolog i radiolog Carl Simonton oraz jego żona Stephanie Matthews-Simonton. Dr. Simonton opracował ten program na podstawie własnych doświadczeń w pracy z pacjentami oraz korzystając z wyników badań naukowych. Terapia Simontonowska jest oparta na terapii poznawczo-behawioralnej oraz metodach i technikach o dowiedzionej skuteczności w terapii onkologicznej.

Głównym celem moich szkoleń i konsultacji jest przede wszystkim poprawa jakości życia oraz pozbycie się poczucia wszechobecnej beznadziei.

W swoich szkoleniach wykorzystuję przede wszystkim:

1. Elementy terapii poznawczo-behawioralnej, czyli praca z przekonaniami i emocjami.
2. Ćwiczenia relaksacyjne, pomagające w redukcji stresu.
3. Wizualizacje, pozwalające na przekształcanie lęku w spokój umysłu.
4. Trening uważności, pomaga w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i myślami.

Jeśli zrozumiesz jak działa mózg ludzkim jak działają na niego nasze myśli, jak myśli Twoje wpływają na Twoje ciało i Twoje zdrowie , jak zrozumiesz ten wzajemny wpływ na siebie Twojego umysłu/psychiki oraz Twojego organizmu, wtedy zaczniesz zdrowieć, wtedy psychika Twoja zacznie zdrowieć, wtedy ciało Twoje odzyska witalność.

Zmiana w jednym z tych elementów może wywoływać zmianę w drugim. To oznacza, że w pewien sposób sami wzbudzamy u siebie podatność na chorobę , ale też na zdrowie.

Metoda Simontonowska kształtuje umiejętności samopomocowe, dzięki którym pacjenci mogą sami sobie pomóc w różnych sytuacjach, już bez konieczności interwencji psychologicznej.

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w warsztatach w oparciu o Terapię Simontonowską, odezwij się do mnie.

Efektem udziału w tych warsztatach będzie wzrost Twojego zaangażowania w proces leczenia, lepsza komunikacja z rodziną, znajomymi, umiejętność czerpania radości z życia „pomimo wszystkiego” oraz poprawa jakości życia i ogólnej Twojej kondycji psychicznej.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji, śmiało pytaj!

Doradzam, bo mam doświadczenie i pragnę się nim dzielić.