Monika Olszanowska

Monika Olszanowska

Usługi

Niektórzy mówią: „Dajmy klientowi, czego chce” Ale to nie jest moje podejście. Naszym zadaniem jest ustalić, czego klient będzie chciał, zanim tego zapragnie.

To chyba Henry Ford powiedział „Gdybym pytał klientów, czego chcą, powiedzieliby, że szybszego konia!”.

Ludzie nie wiedzą, czego chcą, dopóki im tego nie pokażę. Dlatego właśnie nigdy nie opieram się na badaniach rynku. Naszym zadaniem jest odczytać to, co nie zostało jeszcze zapisane. (Steve Jobs)

W czym Ci pomogę?

EVENT BIZNESOWY

Doradzam, bo mam doświadczenie i pragnę się nim dzielić.

1. Zorganizuję dla Ciebie Event Biznesowy. Nie od dziś event biznesowy uważany jest za jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Kiedy rozmawiasz podczas eventu biznesowego z ludźmi traktujesz ich jako potencjalnych Klientów, dzielisz się swoimi opiniami, pomysłami, argumentami już wtedy podświadomie SPRZEDAJESZ! Podczas eventu wychodzisz ze swojej bańki myślowej w której jesteś na co dzień, poznajesz ludzi, którzy myślą inaczej, poznajesz inne światy, inną optyke na świat, uczysz się nowych, wartościowych rzeczy, nabierasz nowego, nieocenionego doświadczenia biznesowego, dostajesz nową, świeżą wiedzę.

I to wszystko czego doświadczysz podczas eventu, da Ci szerszą perspektywę zrozumienia świata, która jest niezbędna, jeżeli jesteś liderem biznesu, bo pozwala Ci dostrzegać szanse, z których możesz skorzystać, żeby Twój biznes był trwały w długiej perspektywie, a nie zamknął się z dnia na dzień.

W czym Ci pomogę?

ŚNIADANIE BIZNESOWE

Konsultuję, bo Twoja opinia i satysfakcja są dla mnie najważniejsze.

Organizuję śniadania biznesowe. Podczas takiego wydarzenia nawiązuje się najwięcej relacji biznesowych z których powstają duże przedsięwzięcia biznesowe i nowe możliwości finansowe. Podczas networkingu zawsze masz możliwość poznania wartościowych osób, które będą w stanie pomóc Ci w kluczowych dla Twojego biznesu kwestiach. Spotkania networkingowe to dobre miejsce do rozpoczęcia budowania swojej bazy.

Chcesz znać najważniejsze osoby w Twoim środowisku biznesowym i trzymać rękę na pulsie? 

Jeśli tak, to networking z pewnością jest dla Ciebie.

W CZYM CI POMOGĘ?

śluby i wesela

Realizuję, bo szybkie i skuteczne działanie to moja specjalność!

Pomogę Ci w zorganizowaniu Twojego Śluby i Wesela – szkolenia. Pokażę Cię jak samemu zorganizować bez lęku i stresu, swój wymarzony ślub i wesele. Szkolenie oparte jest o praktyczną wiedzę i doświadczenie. Mówię Ci wprost, co działa a co niekoniecznie, w co warto zainwestować i uzyskać efekt WOW a z czego lepiej zrezygnować. Omawiam przede wszystkim kroki, które warto podjąć w pierwszej kolejności, żeby nie wydawać niepotrzebnie bajońskich sum, tracić czasu na ciągłe poszukiwania wiedzy z różnych branży a przede wszystkim uzyskać oczekiwane rezultaty i mieć wszystko w jednym miejscu. Wspólnie możemy zorganizować ślub Twoich marzeń.